Dziękujemy bardzo za udział w II Zachodniopomorskim Sympozjum Anestezjologii i Intensywnej Terapii, które odbyło się w dniach 3-5.06.2016 roku w Szczecinie.

Szanowni Państwo,

Dziękujemy bardzo za udział w II Zachodniopomorskim Sympozjum Anestezjologii i Intensywnej Terapii, które odbyło się w dniach 3-5.06.2016 roku w Szczecinie. To dzięki Państwa zainteresowaniu i licznej frekwencji nasze spotkanie można określić jako sukces organizacyjny.

Szczególne podziękowania należą się wykładowcom, których zaangażowanie było gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego sympozjum. Wiedza i doświadczenie własne zaproszonych specjalistów przekazane uczestnikom w trakcie wykładów, warsztatów i dyskusji przyczyniły się do przeprowadzenia konferencji na najwyższym poziomie.

Mamy również nadzieję, że udział w szczecińskim sympozjum był dla Państwa miłym spotkaniem zawodowym i towarzyskim. Liczymy na Państwa zainteresowanie podczas kolejnej edycji Zachodniopomorskiego Sympozjum Anestezjologii i Intensywnej Terapii, na którą zapraszamy już w czerwcu 2017 roku.

III Zachodniopomorskie Sympozjum Anestezjologii i Intensywnej Terapii
9-11.06.2017
Hotel Radisson SAS, Szczecin

Z wyrazami szacunku
Komitet Organizacyjny

 

zamek

Scroll