Dziękujemy bardzo za udział w III Zachodniopomorskim Sympozjum Anestezjologii i Intensywnej Terapii, które odbyło się w dniach 9-11.06.2017 roku w Szczecinie.

Szanowni Państwo,

Dziękujemy bardzo za udział w III Zachodniopomorskim Sympozjum Anestezjologii i Intensywnej Terapii, które odbyło się w dniach 9-11.06.2017 roku w Szczecinie. To dzięki Państwa zainteresowaniu i licznej frekwencji nasze spotkanie można określić jako sukces organizacyjny.

Szczególne podziękowania należą się wykładowcom, których zaangażowanie było gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego sympozjum. Wiedza i doświadczenie własne zaproszonych specjalistów przekazane uczestnikom w trakcie wykładów, warsztatów i dyskusji przyczyniły się do przeprowadzenia konferencji na najwyższym poziomie.

Mamy również nadzieję, że udział w szczecińskim sympozjum był dla Państwa miłym spotkaniem zawodowym i towarzyskim. Liczymy na Państwa zainteresowanie podczas kolejnej edycji Zachodniopomorskiego Sympozjum Anestezjologii i Intensywnej Terapii, na którą zapraszamy już w czerwcu 2018 roku.

Z wyrazami szacunku
Komitet Organizacyjny

 

zamek

Scroll